درباره ما – About Us | کانکس سازه

درباره کانکس سازه بیشتر بدانید

کانکس سازه به عنوان یکی از شرکت های برخوردار از دانش فنی و استاندارد تولید تحت نظر واحد کنترل کیفیت و همچنین مهندسین و کارکنان مجرب مفتخر است در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس و کانتینر با شما عزیزان همکاری داشته باشد. دوام، زيبايی و ايمنی در مقابل حوادث طبيعی و همچنين دارا بودن عايق مناسب حرارتی، صوتی، امكانات رفاهی مناسب و شرايط راحت حمل و نقل در هر زمان و مكان از ويژگی های بارز توليدات کانکس سازه به شمار می آیند.

کانکس سازه با بکارگیری استانداردها و ویژگی های متمایزی در فرایند تولید محصول توانسته است بعنوان یکی از خوش آوازه ترین شرکت ها در زمینه تولید کانکس و کانتینر به حساب آید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از :

– تهیه و ساخت سریع و قیمت مناسب

– انعطاف پذیری مناسب در شکل و ابعاد

– عایق صدا، گرما و سرما، رطوبت و طول عمر بالای 10سال

– مقاومت در برابر رطوبت محیطی و تشعشع خورشید و باد تا سرعت 120 کیلومتر در ساعت

– مقاومت در مقابل پوسیدگی ناشی از آب و هوای محیط های صنعتی

– جابجایی آسان و مقاومت در برابر زلزله و عدم آسیب رسانی جانی با توجه به مصالح ساختمانی و سازه های سبک

کانتینر به جعبه های مکعب آهنی گفته می شود که برای حمل و نقل دریایی استفاده می شود و کانکس به سازه های پیش ساخته ای اطلاق می شود که برای کاربری های مختلفی طراحی و تولید می گردند. از عمده ترین معایب کانکس و کانتینر نبود کنترل کیفی در اکثر واحدهای تولید کننده در مرحله نخست می باشد، چرا که بسیاری از تولید کنندگان کوچک و غیر استاندارد بدون در نظر گرفتن اصول مهندسی در صنعت، با اقدام به تولید و استفاده از مصالح بی کیفیت، یک سازه نامرغوب را تولید می کنند. به همین دلیل پیشنهاد می شود حتما محصول خود را از شرکت های معتبر تولید کننده کانکس و کانتینر با رعایت اصول فنی مهندسی و دارای تیم متخصص و مجرب تهیه نمایید.

کانکس سازه ، کانکس و کانتینر را در مدل های مختلف عرضه می دارد که مشتریان محترم میتوانند با هر بودجه ای آنها را تهیه نمایند. لذا جهت اطلاع از متریال و قیمت کانکس و کانتینر با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید. امیدواریم بتوانیم با اثبات توانمندی خود شایسته همکاری و تأمین رضایت خاطر شما بزرگواران باشیم.

تماس بگیرید